3DEXPERIENCE Forum Türkiye'nin tarihi belli oldu • tekmono

Teknoloji

3DEXPERIENCE Forum Türkiye’nin tarihi belli oldu

Yazı:  | 

3D çözümlerinde dünya lideri Dassault Systèmes, bu yılki 3DEXPERIENCE Forum Türkiye’yi, 4 Ekim 2018 tarihinde İstanbul’da Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenleyeceğini duyurdu. Bu yıl forum, Endüstri Rönesansı’na odaklanacak.

Endüstri Rönesansı, yeni teknolojileri ve hizmetleri, start’up’lar gibi yeni oyuncuların ortaya çıkışını, yeni düşünce tarzlarını ve değişimi kapsayacak şekilde dijitalleşmenin ve otomasyonun ötesine geçiyor. Böylece endüstriler ve teknolojiler arası etkileşimin de yeni yolları açılıyor.

Türkiye’de Endüstri Rönesansı kavramı, endüstri ve şirketlere yönelik mevcut ve olası etkileri, 3DEXPERIENCE Forum 2018’de Dassault Systèmes Türkiye Ülke Müdürü Elif Gürdal tarafından detaylarıyla anlatılacak.

3DEXPERIENCE Forum’da ayrıca aşağıdaki temalara değinilecek;

  • BMC ve Akka Technologies gibi endüstri lideri firmaların konuşmaları ile Endüstri Rönesansı’nın yenilikleri, fırsatları ve temel zorlukları…,
  • Sanal ve gerçek arasındaki farklar nasıl azaltılır, şirket değer zincirinde entegre ve işbirliğine dayalı bir iş etkinliği nasıl planlanır, geliştirilir, yönetilir ve optimum hale getirilir
  • Yeni verimlilik standartlarına nasıl ulaşılır ve daha önce imkansız olan projeler nasıl hayata geçirilir.

Katılımcılar için, bu özel etkinlik öncü yerel firmaların hikayelerini ve deneyimlerini dinlemek için bir fırsat olacak.

Etkinliğin ana konuşması günümüzde yaşanan Endüstriyel Dönüşüm’e yönelik küresel bakış açısını ve Dassault Systèmes stratejisini sunacak olan Dassault Systèmes EUROMED Bölgesi Yönetici Direktörü Gianluca Gonella tarafından yapılacak. Gonella’yı, bu sektörde 3DEXPERIENCE platformunun değeri hakkında konuşacak olan Dassault Systèmes Havacılık ve Savunma Endüstrisi Genel Başkan Yardımcısı Patrick Fardeau takip edecek. Kısa süre önce Türkiye’nin en yeni ve en büyük havacılık geliştirme projesi olan TF-X uçağının geliştirilmesini hızlandırmak için 3DEXPERIENCE platformunu seçen Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TAI) Patrick Fardeau’nun konuşmasını detaylandıracak. YILMADEN İcra Kurulu Başkanı Alp Malazgirt, madencilik sektöründe dijital dönüşüm çerçevesinde 3DEXPERIENCE platformunun değerini ön plana çıkaracak.

Endüstri Rönesansının getirdiği yenilikçilik fırsatları ve temel zorluklar, BMC, AKKA Technologies gibi diğer endüstri liderleri tarafından açıklanacak.

Çeşitli gösterilerin ve interaktif deneyimlerin sergileneceği “Deneysel Alan” da katılımcılara açık olacak.

Yorumlar